2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wrocław
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Krzyki
Dodane 22 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie z żywnością wysokiej jakości (status ucznia)

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lubczyk to sklep na wrocławskim Tarnogaju, który oferuje wysokiej jakości asortyment ogólnospożywczy. (Facebook - LubczykDelikatesy)

Jaki będzie zakres obowiązków?

  • Obsługa klienta przy kasie oraz na sali sprzedaży

  • Dbanie o prawidłowy sposób ekspozycji produktów na sali sprzedaży

  • Kontrola jakości dostaw oraz ocena produktów wystawionych w sklepie

  • Reagowanie na braki towarów oraz pomoc w planowaniu zaopatrzenia

  • Dbanie o czystość sklepu

  • Przyjmowanie dostaw do magazynu

Nasze wymagania:

  • Otwartość

  • Komunikatywność

  • Pozytywne nastawienie do klienta i współpracowników

  • Chęć pomocy innym

  • Wyczucie estetyki

  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży

Co oferujemy?

  • Pracę w nowoczesnym, estetycznym sklepie

  • Dodatkowe benefity (pakiet medyczny oraz kartę Multisport)

  • Elastyczne godziny pracy, aby dopasować potrzeby obu stron

  • Pracę w przyjemnej atmosferze

  • Rabat na zakupy w sklepie

  • Możliwość rozwoju wraz z rozwojem marki (uczestnictwo w otwarciu kolejnych punktów, objęcie stanowiska kierowniczego itd.)

Prosimy o wysyłanie dokumentów (CV i opcjonalnie list motywacyjny) wyłącznie poprzez portal.

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 913625959