2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podlaskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Białystok
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Mickiewicza
Dodane 12 czerwca 2024

Sprzedawca w sklepie z odżywkami i suplementami diety Olimp Store

Lokalizacja

Białystok, Mickiewicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Salon sprzedaży Olimp Store w Białymstoku poszukuje kandydatów do pracy na pełen etat na stanowisku:

Sprzedawca - Konsultant

Kluczowe obowiązki :

• realizacja założonych planów sprzedaży

• aktywna obsługa klientów w zakresie sprzedaży suplementów oraz ekskluzywnych kolekcji odzieżowych

• doradztwo w zakresie suplementacji, odżywiania i treningu

• prowadzenie bieżącej dokumentacji handlowej sklepu

• obsługa programów sprzedażowych i terminala płatniczego

• prowadzenie fanpage na Facebook oraz Instagram, promowanie sklepu na portalach społecznościowych

• dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy

• znajomość zagadnień związanych z suplementacją, odżywianiem i treningiem,

• silna motywacja do pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków

• zaangażowanie i inicjatywa w realizację założonych celów i zadań

• dyspozycyjność, sumienność

• dbanie o swój własny wizerunek oraz wizerunek sklepu

• mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku /trenerzy personalni

• znajomość obsługi komputera, urządzeń fiskalnych, terminala płatniczego

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny

Oferujemy:

• motywacyjny system wynagrodzeń

• karta Multisport

• prywatna opieka medyczna Lux Med

• umowę o pracę

• pracę w dynamicznym zespole

• szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na kariera.olimpstore.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Mickiewicza
ID: 920083894