2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mińsk Mazowiecki
Dodane 08 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie z drzwiami i podłogami - KONIECZNIE doświadczenie

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cześć jesteśmy DOORFLOOR. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem drzwi i podłóg. Najważniejsi są dla nas ludzie. Potrzeby naszego Zespołu i oczekiwania Klientów, kształtują sposób w jaki na co dzień działamy. Chcemy być najlepsi w swojej branży i dlatego chcemy współpracować z najlepszymi! Jeśli jesteś gotów, dołącz do naszego zespołu!

SPRZEDAWCA W SALONIE STACJONARNYM Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 34a.

Zakres obowiązków: - fachowa obsługa klientów, zawieranie umów, składanie zamówień, fakturowanie, przyjmowanie dostaw - praca 8h w tygodniu między 9:00 a 18:00 - dwie soboty w miesiącu po 5h od 9:00 – 14:00 (dni do odbioru) - w niedziele handlowe nie pracujemy

Gwarantujemy: - umowę o pracę - wynagrodzenie podstawowe w wysokości 5000 zł brutto - co miesięczna premia od obrotu sklepu - perspektywy rozwoju i awansu - możliwość wyjazdów na szkolenia, eventy branżowe itd. - pracę w komfortowych warunkach z dobrze wyposażonym zapleczem socjalnym

Oczekujemy: - DOŚWIADCZENIA W SPRZEDAŻY STOLARKI BUDOWLANEJ i znajomości towaru - chęci do pracy i rozwoju - zaangażowania, sumienności, dokładności - poczucia humoru

Zapraszamy do kontaktu, chętnie porozmawiamy osobiście. Szukamy tylko osób z doświadczeniem na tym stanowisku.

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 910272665