2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Bieńczyce
Dodane 11 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie spożywczym, ul. Ugorek 14

Wynagrodzenie

4 242 - 4 364 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Sklepy Market Punkt są częścią Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan od ponad 20 lat działające w obszarze handlu detalicznego. Zatrudniamy pond 300 osób w 14 lokalizacjach w Krakowie, Węgrzcach oraz Słomnikach.

Zatrudnimy do pracy osobę na stanowisko kasjera-sprzedawcy w lokalizacji : Kraków, ul. Ugorek 14

Obowiązki osoby zatrudnionej:

-obsługa kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego

-bieżąca obsługę klienta

-obsługa stanowiska mięso-wędliny-sery

-utrzymywanie porządku w sklepie

-dokładanie towaru na półki sklepowe

-sprawdzanie przydatności dat produktów

-dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru

Jako firma zapewniamy:

-stałe, comiesięczne wynagrodzenie

-umowę o pracę

-bony przedświąteczne

-stałą pozycję na rynku krajowym

-premię za polecenie znajomych do pracy (600zł brutto)

-możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

-możliwość awansu

-pracę w przyjaznej atmosferze

Od kandydata wymagamy:

-badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)

-doświadczenia jako kasjer-sprzedawca w sklepie spożywczym lub na podobnym stanowisku

-chęci do pracy,

-dobrej organizacji pracy

-wysokiej kultury osobistej

-uczciwości i rzetelności

-pozytywnego nastawienia i uśmiechu :)

  • Jeśli chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników - zostaw nam swoje CV lub skontaktuj się z nami w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 889298479