2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 13 maja 2024

Sprzedawca w Sklepie Spożywczym

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy grupą lokalnych sklepów spożywczy z zdrową żywnością które dynamicznie się rozwijają i poszukujemy nowych osób do zespołu. Nasze wartości to lokalność, zdrowie i jakość. Nie jesteśmy korporacją, dla nas najważniejsi są ludzie i dobra atmosfera pracy.

Lokalizacje: Mokotów, Żoliborz, Ochota

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie dobrych i solidnych relacji z klientami

  • Utrzymaniem wyznaczonego standardu wyglądu sklepu

  • Pracą przy kasie i rozliczaniem powierzonej gotówki

  • Praca zmianowa w godzinach 6:00-13:30 lub 13:00-20:30, Pon-Pt. Dwie soboty w miesiącu 8-17.

Nasze wymagania

  • Osób które lubią sprzedawać

  • Osób które lubią budować relacje z klientami

  • Osób które chcą się zaangażować oraz rozwijać w miejscu pracy

  • Osób które szukają stabilnego i długotrwałego miejsca pracy

  • Osób które są komunikatywne i lubią współpracować z zespołem

To oferujemy

  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie

  • Motywujące premie zależne od rentowności

  • Dobrą integrację, szkolenia i możliwość rozwoju

  • Możliwość bliskiej współpracy z właścicielami firmy

  • Elastyczny czas pracy

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

    Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 899686101