2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Czyżyny
Dodane Dzisiaj o 20:41

Sprzedawca w sklepie rowerowym, doradca Klienta

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy (RoweryRolki.pl) poszukujemy pracowników na stanowisko:

Sprzedawca - Doradca Klienta

Miejsce pracy: Kraków, al. Pokoju 67

Zakres obowiązków:

- profesjonalne doradztwo i sprzedaż rowerów oraz akcesoriów rowerowych,

- dbanie o dostępność i estetyczną ekspozycję towaru,

- kontrola i przyjmowanie dostaw towaru,

- utrzymywanie dobrych relacji z pracownikami,

- budowanie długotrwałych relacji z Klientem,

- sumienność i punktualność.

Nasze wymagania:

- znajomość branży rowerowej,

- zaangażowania w wykonywaną pracę,

- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

- dyspozycyjność, umiejętność organizowania własnej pracy,

- chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

- umowę o pracę lub w szczególnych przypadkach inne formy zatrudnienia,

- uczciwe zarobki, zgodne z posiadanymi umiejętnościami i zaangażowaniem,

- elastyczne godziny pracy,

- pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,

- pracę w młodym, ambitnym zespole,

- zniżki na nasze produkty.

Prosimy o przesyłanie CV przez portal. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 905007320