2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wola
Dodane 20 maja 2024

Sprzedawca w sklepie rowerowym.

Wynagrodzenie

4 242 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prowadzimy sklep i serwis rowerowy Sportset na warszawskiej woli. Sprzedajemy rowery marek: Trek, Ecobike, Unibike. Aktualnie poszukujemy sprzedawcy do sklepu. Praca wymaga dobrego kontaktu z klientem. Dobrze widziane jest doświadczenie w sprzedaży i znajomość branży.

Twoje obowiązki:

  • obsługa klienta i doradztwo w sklepie stacjonarnym;

  • dbanie o ekspozycję i porządek w sklepie;

  • obsługa płatności, wystawianie faktur Vat;

  • obsługa sklepu internetowego (woocommerce);

  • pakowanie i wysyłka zamówień internetowych;

  • realizacja reklamacji i zwrotów;

  • składanie rowerów z kartonu oraz drobne naprawy serwisowe (wymiana dętki);

Nasze oczekiwania:

  • "zajawka rowerowa";

  • znajomość budowy roweru i grup osprzętu;

  • wysoka kultura osobista;

  • punktualność i uczciwość;

  • otwartość i komunikatywność;

  • dobra organizacja pracy (planowanie pracy, utrzymanie porządku);

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie;

  • miłą atmosferę - praca w małym zespole;

  • wynagrodzenie podstawowe + premię uzależnioną od wyników pracy;

  • zniżki pracownicze;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w ramach wykonywanej pracy;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na nasz adres mailowy oraz kilka słów o sobie.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).„

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 911243693