2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Racibórz
Dodane 17 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym

Wynagrodzenie

4 800 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy na stanowisko – sprzedawca.

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność: Jeśli jesteś osobą, która bez trudu nawiązuje relacje z innymi i potrafi efektywnie komunikować się, to ta praca jest dla Ciebie.

  • Wiedza z zakresu motoryzacji: Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz pasja do motoryzacji, która pomoże Ci zrozumieć potrzeby klientów.

  • Prawo jazdy kat. B: Wymagane dla sprawnego poruszania się w pracy.

  • Dobra znajomość programów MS Office oraz łatwość w obsłudze komputera: Podstawowa umiejętność obsługi komputera jest niezbędna, aby móc efektywnie wykonywać swoje obowiązki.

  • Zaangażowanie w realizowane zadania i cele: Jesteśmy zespołem, który dąży do osiągnięcia wspólnych celów. Liczy się dla nas Twoje zaangażowanie i determinacja w ich realizacji.

Zakres obowiązków:

  • Skuteczna sprzedaż produktów: Zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Twoja umiejętność przekonywania i zrozumienie potrzeb klienta będą kluczem do sukcesu.

  • Redagowanie i tworzenie ofert na portalach aukcyjnych: Twoja kreatywność w tworzeniu atrakcyjnych ofert pomoże naszej firmie osiągnąć sukces w sprzedaży online.

  • Przyjmowanie i rozkładanie towaru: Organizacja przestrzeni sklepowej i dbałość o estetyczny wygląd są kluczowe dla pozytywnego doświadczenia zakupowego klientów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę: Jesteśmy stabilną firmą, która oferuje pewność zatrudnienia.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia: Doceniamy Twoje umiejętności i doświadczenie poprzez konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Wsparcie podczas wykonywania pracy ze strony współpracowników: Jesteśmy zgranym zespołem, gotowym do pomocy i wsparcia w każdej sytuacji.

Dołącz do naszej firmy i rozwijaj się razem z nami! Wysyłaj swoje CV na adres [adres e-mail]

Wysyłając CV do FHU DARO s.c. z siedzibą w Raciborzu 47-400 przy ul. Rybnickiej 111, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora Twoich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 804673351