2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Stare Miasto
Dodane 16 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie iSmoking Kraków

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa

Opis

Witaj! Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Szukamy osób do pracy na stanowisko: Sprzedawca w sklepie iSmoking E-Papierosy/CBD/Bongo/Branża tytoniowa/Shisha

Wymagania:

- Ukończone 18 lat,

- Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (Obsługa kasy fiskalnej, terminala),

- Umiejętność budowania relacji z klientem,

- Wykonywanie zleconych zadań i obowiązków,

- Samodzielność w prowadzeniu punktu,

- Samodzielne prowadzenie Social Media sklepu (Facebook, Wizytówka Google),

- Sumienność i odpowiedzialność,

- Zaangażowanie w pracę, chęć uczenia się i rozwoju,

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę

- Możliwość awansu i rozwoju,

- Podstawowe wynagrodzenie 27,70 brutto

- Premia uznaniowa

- Rabat pracowniczy na wszystkie produkty w naszej ofercie.

- Multisport

Obowiązki:

- Sprzedaż i obsługa klienta,

- Utrzymywanie porządku na sklepie,

- Dbanie o ekspozycje towaru i zatowarowanie sklepu,

- Przyjmowanie i rozkładanie dostaw,

- Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji,

- Prowadzenie Social Media sklepu,

- Wykonywanie zadań i codziennych raportów pracy,

- Aktywność na portalu i komunikatorze pracowniczym.

Prosimy o wysyłanie CV poprzez portal Olx.p

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 912133157