2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kamionki
Dodane 10 maja 2024

Sprzedawca w sklepie firmowym

Lokalizacja

Kamionki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Sushi&Food Factor jest największym w Polsce producentem zestawów sushi. Obecnie do naszego nowego sklepu firmowego poszukujemy Sprzedawców.

Twój zakres obowiązków:

- obsługa sprzedażowa klientów (zestawy sushi i kuchni azjatyckiej) w sklepie firmowym

- dbanie o czystość i prawidłową ekspozycje towarów

- obsługa kasy fiskalnej

- przyjęcie towaru do sklepu i prowadzenie dokumentacji

- udzielanie klientom informacji na temat sprzedawanych produktów

Tego oczekujemy:

- wykształcenie min. zawodowe  (sprzedawca lub pokrewne)

- doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata

- umiejętność obsługi kasy fiskalnej

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

- terminowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej

- otwartość na kontakt z klientami

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- wsparcie zespołu w początkowym okresie zatrudnienia

- przyjazną atmosferę i orientacje na pracownika

- atrakcyjne wynagrodzenie

- dofinansowanie karty Multisport

- prywatna opieka medyczna

- karty lunchowe

- ubezpieczenie grupowe

- program rekomendacji pracowników

- premie okolicznościowe

Lokalizacja

Kamionki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kamionki
ID: 914690095