2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Zielona Góra
Dodane 17 kwietnia 2024

Sprzedawca w sklepie firmowym

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Piekarnia Cukiernia Nitor, firma łącząca tradycję z nowoczesnością w celu dostarczania codziennie produktów najwyższej jakości, poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedawcy do naszego sklepu w Zielonej Górze (ul. Kraljevska) na zastępstwo.

Mile widziane osoby uczące się.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.

  • Ekspozycja towarów i utrzymanie estetycznego wyglądu sklepu.

  • Zapewnienie porządku i czystości.

  • Racjonalne zarządzanie zatowarowaniem sklepu.

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

  • Przyjmowanie dostaw.

  • Dbanie o dobrą atmosferę w zespole.

Wymagania:

  • Aktualne badania sanepidowskie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Korzystne wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas.

  • Możliwość zakupu naszych produktów po atrakcyjnych cenach.

  • Opcję grupowego ubezpieczenia zdrowotnego.

Aplikacja: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na podany adres. Prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowa klauzula jest wymagana w przypadku zainteresowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi.

Uwaga: SMSy nie będą rozpatrywane. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 912453657