2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wola
Dodane 30 maja 2024

Sprzedawca doradca w salonie płytek ceramicznych i łazienek

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca / Doradca klienta w salonie detalicznej sprzedaży płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek z doświadczeniem w branży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- Profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów detalicznych w salonie sprzedaży

- Doradztwo produktowe, sporządzanie wycen i ofert handlowych

- Aktywna obsługa, kreowanie i prowadzenie sprzedaży

- Dbałość o ekspozycję i o wizerunek salonu

- Rozpatrywanie reklamacji

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w sprzedaży detalicznej w branży, znajomości marek: Tubądzin, Paradyż, Grohe, Radaway, Excellent itp

- skrupulatne prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

- zaangażowania i pasji w działaniu - komunikatywności i otwartości na ludzi - dokładności, dyspozycyjności i rzetelności

- umiejętności dobrej organizacji pracy

- umiejętności pozyskiwania nowych klientów i pracy w grupie

- znajomości programu sprzedażowego typu Subiekt nexo

- umiejętności obsługi terminala i kasy fiskalnej

- znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office ( Word, Exel)

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i marce na rynku (20 lat)

- możliwość rozwoju

- pracę w zespole profesjonalistów i szkolenia

- dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia

- system wynagrodzenia podstawa + prowizja

- pakiet medyczny po okresie próbnym

UWAGA, poszukujemy też sprzedawcy do salonu z podłogami i drzwiami, sprawdź nasze pozostałe ogłoszenia na olx.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie poprzez formularz kontaktowy aplikacji zawierającej CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 908420063