2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzedawca w Salonie Optycznym Sunloox Pasaż Grunwaldzki w Wrocławiu

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Salon Optyczny Sunloox Pasaż Grunwaldzki w Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawca.

Obowiązki:

- Profesjonalna obsługa klienta

- Prezentowanie produktów

- Prowadzenie konsultacji z klientem

- Dbanie o odpowiedni dobór produktu do indywidualnych potrzeb klienta

- Prowadzenie rozmów sprzedażowych

- Stosowanie standardów obsługi klienta

Wymagania:

- Dyspozycyjność (wyjazd na szkolenie poza miejsce zamieszkania)

- Miła aparycja

- Sumienność

- Komunikatywność i otwartość

- Zaangażowanie

- Uczciwość

- Zainteresowanie modą i aktualnymi trendami będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Pracę na pełen etat na umowę o pracę

- Ciekawą pracę o dużej samodzielności i różnorodności zadań

- Możliwość rozwoju zawodowego

- System szkoleń

- Pakiet wynagrodzenia stałego z atrakcyjnym systemem motywacyjnym

Istnieje także możliwość odbycia praktyk w ramach studiów optometrystycznych, a dla

osób studiujących istnieje możliwość podpisania umowy zlecenia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej sunloox.com

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (t.j. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Informujemy także:

Administratorem danych jest Firma Handlowa Jawro Jacek Wroniecki.

Dane osobowe przetwarzane są dla potrzeb procesu rekrutacji Firma Handlowa Jawro Jacek Wroniecki na podstawie wyrażonej powyżej zgody, stosownie do treści art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) w celu zapewnienia administratorowi możliwości ustalenia, realizacji lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami prawnymi. Podanie danych w zakresie: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, natomiast dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów rekrutacyjnych. Pominięcie informacji obowiązkowych może skutkować odrzuceniem oferty pracy na etapie wstępnej weryfikacji.

Dane osobowe przechowywane będą przez administratora przez okres 3 miesięcy, licząc od daty zakończenia rekrutacji.

Każdej osobie, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w jej ofercie pracy przysługują następujące prawa:

- prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

- prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

- prawo do przenoszenia danych,

- prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięcie

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 712096077