2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Świętokrzyskie
  6. Zarządzanie sklepem - Kielce
Dodane 02 kwietnia 2024

Sprzedawca w salonie materacy/pracownik biurowy

Wynagrodzenie

4 300 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Zarządzanie salonem firmowym (czynnym w godz 10-18)

  • Odpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów funkcjonowania sklepu

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta

  • Aktywna sprzedaż oraz weryfikacja wykonania założonego planu

  • Administrowanie dokumentacją sprzedażową i posprzedażową oraz personalną

  • Odpowiedzialność za dostępność asortymentu i ekspozycję towarów

  • Ścisła współpraca z osobami zarządzającymi sprzedażą w danym rejonie

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • Ukierunkowanych na realizację celów biznesowych

  • Samodzielnych i proaktywnych w działaniu

  • Posiadających doświadczenie w branży handlowej lub usługach (nie jest to warunek konieczny)

  • Z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi (łatwość w nawiązywaniu kontaktów)

  • Z dobrą organizacją pracy własnej

  • Z umiejętnościami obsługi komputera oraz znajomością pakietu Office

CO ZAPEWNIAMY?

  • Umowę o pracę

  • Podwyżki zgodne z polityką firmy

  • Atrakcyjny system premiowy (premie miesięczne zależne od realizacji celów biznesowych)

  • Szkolenia i możliwość poznania biznesu od podstaw

  • Samodzielność w zarządzaniu sklepem

  • Rabaty pracownicze

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i klauzulą przetwarzania danych, poprzez portal OLX. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zastrzegamy możliwość przeprowadzenia wstępnych rozmów w formie online

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 908913863