2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzedawca w Salonie Guess - Złote Tarasy, Warszawa/ Umowa Zlecenie

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Od 1981 GUESS jest jedną z najbardziej uznanych i wpływowych współczesnych marek odzieżowych na świecie. Nieustanne zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm naszych pracowników jest podstawą sukcesu marki GUESS. Obecnie, ze względu na dalszą ekspansję sklepu Guess w Złotych Tarasach w Warszawie, szukamy najbardziej utalentowanych i pełnych pasji osób do naszego zespołu na stanowisko:

SPRZEDAWCY

OPIS STANOWISKA:

Profesjonalna obsługa klienta,

Udzielanie porad w doborze produktów,

Realizacja planów sprzedażowych,

Dbanie o wygląd i wystrój sklepu.

WYMAGANIA:

Zainteresowanie modą i bieżącymi trendami,

Entuzjazm i pozytywne nastawienie do życia,

Wysoka kultura osobista,

Zdolności interpersonalne i swoboda w kontaktach społecznych,

Zmysł estetyczny,

Keatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność,

Status studenta

OFERUJEMY:

Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i udział w intensywnym rozwoju firmy na rynku polskim,

Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy), Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole,

Studentom oferujemy elastyczny grafik.

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi Kandydatami

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Guess Poland Sp. z o. o. (Pracodawca, administrator danych) zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Guess Poland Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Recruitment.pl(at)pl.guess.eu. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres roku, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres dwóch lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres trzech lat.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 696766399