2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Jasień
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzedawca w Pierre Cardin, Gdańsk Desinger Outlet, doradca klienta

Wynagrodzenie

4 300 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Opis

Zatrudnimy osobę do obsługi klienta w salonie Pierre Cardin

Designer Outlet Gdańsk, ul. Przywidzka 8

Obowiązki:

  • dbanie o relację i kontakt z klientem

  • doradzanie w zakresie mody i ubioru (zapewniamy szkolenie ze standardów naszej firmy i gotowe przykłady na prowadzenie klienta)

  • dbanie o ekspozycję

  • prezentowanie nowości

  • realizacja dostaw i wysyłek

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania relacji z nowymi osobami – klientami

  • Praktyczne radzenie sobie z obiekcjami i oporem klienta

  • Umiejętność zamykania rozmów handlowych transakcją

  • Wysoka kultura osobista, czyste i zadbane ciało, schludny wygląd

  • Dbanie o powierzony sprzęt

Mile widziane:

  • Znajomość branży odzieżowej

  • Szybkie i sprawne podejmowanie decyzji

  • Zorientowanie na cele i możliwości

  • Miła aparycja

Oferujemy:

  • Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe – od 43000zł brutto

  • Gwarantowane premie za wykonanie zadań – od 500 zł - bez granicy górnej

  • Otwarty system prowizyjny – % za sprzedaż

  • Szkolenie podstawowe

  • Gotowe ułożone ścieżki sprzedaży

  • Opcjonalnie karta medyczna i ubezpieczenie

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 856564562