2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Opolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Zębowice
Dodane 16 kwietnia 2024

Sprzedawca w piekarni/cukierni ZĘBOWICE

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zębowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą rodzinną, w której cenimy naszych pracowników. Zapewniamy im stabilne zatrudnienie z umową o pracę, krótkim okresem próbnym oraz regularnym wzrostem wynagrodzenia.

Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bonusy świąteczne.

Rozumiemy, że nowa praca to dla Ciebie duże wyzwanie. Dlatego w pracy na nowym stanowisku pomoże Ci nasz doświadczony pracownik. Wprowadzi Cię w szczegóły i pomoże zdobyć potrzebne umiejętności.

Zapoznaj się ze szczegółami oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

Poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca w sklepie z pieczywem

Miejsce pracy: Ozimek, ul. Częstochowska 15

Oferujemy

  • pełny etat

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie: 4.242 – 4.300 zł brutto

  • wdrożenie pod opieką doświadczonego pracownika

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Twoje zadania

  • Bieżąca obsługa klientów

  • Przyjmowanie zamówień i doradzanie klientom w wyborze pieczywa/ciasta

  • Wykładanie towaru

  • Utrzymanie porządku w sklepie

Twoje kompetencje

!Poszukujemy osoby uśmiechniętej, energicznej i otwartej na ludzi!

Ponadto:

  • Chętnej do stałej współpracy

  • Gotowej do pracy w systemie zmianowym oraz w soboty

  • Umiejącej pracować w zespole

  • Umiejącej utrzymać czystość i porządek na stanowisku pracy

  • Mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

Administratorem danych osobowych jest AIT KOTARSCY Sp. z o.o. z siedzibą w Radawiu, ul. Główna 19, 46-048 Zębowice. Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit f) RODO w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dane będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy . Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia Państwa aplikacji. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Macie również Państwo prawo wniesienia skargi do właściwego Urzędu ds. ochrony danych osobowych. W przypadku wątpliwości i dalszych pytań prosimy o kontakt pod adresem anna(at)kotarski.com.pl

Lokalizacja

Zębowice,

Opolskie

Opolskie, Zębowice
ID: 910630408