2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Przeźmierowo
Dodane 12 czerwca 2024

Sprzedawca w Piekarni Bezglutenowej

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Przeźmierowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

praca w każdą sobotę w godz 7:30-12.00 oraz jeden dzień w tygodniu od godz 7:30-17.00

Opis stanowiska:

Piekarnia Bezglutenowa poszukuje entuzjastycznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko sprzedawcy. Jeśli interesujesz się zdrowym stylem życia, a gluten-free to Twoje drugie imię, zapraszamy do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

obsługa klientów w piekarni,

udzielanie informacji na temat produktów,

przyjmowanie zamówień i doradzanie klientom,

utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy,

obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

przygotowywanie i pakowanie zamówień,

dbanie o ekspozycję produktów,

Wymagania:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

chęć zdobywania wiedzy,

komunikatywność i umiejętność pracy z klientem,

sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

aktualna książeczka sanepidowska (lub gotowość do jej wyrobienia),

Oferujemy:

elastyczny grafik pracy,

przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole,

zniżki na nasze produkty,

możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży zdrowej żywności.

Mile widziany status studenta

Miejsce pracy: Przeźmierowo Piekarnia Bezglutenowa

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Nie zwlekaj, dołącz do nas !

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 920288447