2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Stare Miasto
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca w Odessa Market

Wynagrodzenie

4 563 - 5 932 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

  • Zakres obowiązków: - obsługa klienta - praca z asortymentem ( przyjmowanie i wykladanie towaru, prawidlowa ekspozycja, dbalosc o porządek w sklepie) - obsluga kasy fiskalnej

  • Nasze wymagania: - znajomosc jezyka ukrainskiego/litewskiego - doświadczenie w sklepie spożywczym - pozytywne nastawienie - latwosc nawiazywania kontaktów - dobra organizacja pracy - gotowosc do pracy na zmiany i w weekendy - umiejętność nawiazywania z klientem dobrego kontaktu

  • Oferujemy: - na początk umowa zlecenia, pozniej możliwa umowa o prace - bony i paczki świąteczne - stawka 30zl brutto po 3 miesiącach, przyjazna atmosfera pracy -możliwość awansu

  • Odessa Market

  • Ul. Śródka 7 Poznań

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 797277932