2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Międzybrodzie Bialskie
Dodane 08 kwietnia 2024

Sprzedawca w Międzybrodziu Bialskim

Lokalizacja

Międzybrodzie Bialskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma BRONOWSCY CZERNICHÓW Sp. z o.o. Sp. K. zatrudni osobę na stanowisko Sprzedawca w Międzybrodziu Bialskim. Stała praca na etat lub zlecenie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż firmowych wyrobów piekarniczo cukierniczych, przygotowanie dokumentów sprzedażowych oraz dbanie o wygląd i wystrój lokalu.

Obowiązki:

• Obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy,

• Dbanie o ekspozycje towaru i wizerunek lokalu,

Wymagania:

•umiejętność obsługi kasy fiskalnej,

•aktualna książeczka sanepidowska,

•sumienność i uczciwość,

•pozytywne nastawienie do klienta,

•dyspozycyjność,

•wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę,

•otwartość na szybkie zdobywanie wiedzy,

•życzliwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

•umiejętność pracy w zespole,

•gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Firma oferuje:

•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie w stabilnej, rodzinnej firmie, •atrakcyjny system premiowy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, w treści wiadomości prosimy podać stanowisko na jakie się aplikuje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).

Lokalizacja

Międzybrodzie Bialskie,

Śląskie

Śląskie, Międzybrodzie Bialskie
ID: 902096142