2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdynia
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Chylonia
Dodane 23 maja 2024

Sprzedawca w hurtowni tkanin oraz sklepie stacjonarnym

Wynagrodzenie

3 500 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Praca w hurtowni tkanin - Sklepie stacjonarnym

Wymiar pracy: Pełny etat, pon-pt : od 10 do 18 sobota 10-14 . Stałe godziny pracy.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta,

  • Wizualizacja witryny sklepowej i ułożenia towaru na sklepie,

  • przyjmowanie dostaw

  • obsługa social mediów FB i Instagram

  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • znajomość kasy fiskalnej i obsługi terminala płatniczego

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

  • pracowitość i zaangażowanie

  • komunikatywność,

  • odpowiedzialność i punktualność

  • umiejętność sprawnej obsługi komputera

  • mile widziane doświadczenie w branży tekstylnej

Oferujemy:

  • pracę w prężnym, młodym zespole,

  • uczciwe wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań

  • wynagrodzenie w zależności od stażu pracy

  • przeszkolenie w zakresie obsługi kasy fiskalnej, programu fakturującego Subiekt GT, oraz sprzedawanego asortymentu

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej wraz z klauzulą poufności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami .

Kontakt telefoniczny TYLKO w godzinach :

9:00 - 17:00 poniedziałek - piątek,

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 674094011