2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wilanów
Dodane 23 maja 2024

Sprzedawca w hurtowni fryzjerskiej , Warszawa Wilanów

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów to zespół profesjonalistów dla których praca jest pasją. W branży fryzjerskiej działamy od 1986 r. Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnych kosmetyków oraz narzędzi fryzjerskich. Wyróżnia nas długa tradycja i nastawienie na wysoką jakość we współpracy z naszymi Klientami. W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy pracowników. Prężnie działamy dzięki młodemu i energicznemu zespołowi. Jeśli zależy Ci na dobrej atmosferze w pracy i chcesz uczestniczyć w rozwoju naszej firmy, to dołącz do naszego zespołu jako Sprzedawca.

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

  • doradzanie klientom w wyborze odpowiednich produktów

  • przeprowadzanie transakcji kasowych

  • obsługa komputera i podstawowych programów biurowych

  • przyjmowanie i wydawanie towaru

  • kontrola stanów magazynowych sklepu

  • dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów

  • praca w godzinach 11:00 - 19.00 (pon.-pt.) oraz 09:00 -15:00 (w soboty)

Oczekujemy:

  • odpowiedzialności (za wykonywaną pracę oraz towar)

  • samodyscypliny

  • komunikatywności i otwartości w kontakcie z klientem

  • dbałości o czystość i porządek w miejscu pracy

  • pogodnego usposobienia

Oferujemy:

  • pracę w spokojnej dzielnicy na Wilanowie

  • szkolenia produktowe i narzędzia niezbędne do profesjonalnego wykonywania pracy

  • stabilne zatrudnienie na cały etat

  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne

  • pracę w małym, zintegrowanym zespole o przyjaznym nastawieniu

  • spotkania i wyjazdy integracyjne

  • atrakcyjne zniżki na produkty z naszej oferty :)

Osobom szukającym pracy dorywczej (mniej niż pół etatu) lub tymczasowej z góry dziękujemy. Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 882359875