2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Grodzisk Wielkopolski
Dodane 20 maja 2024

Sprzedawca w dziale Wędkarskim - sklep FamilyZoo w Grodzisku Wlkp.

Wynagrodzenie

4 400 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Sklepy FAMILY ZOO to działająca od 2020 roku sieć wielkopowierzchniowych sklepów zoologiczno-wędkarskich.

Nasze sklepy to doskonałe miejsce pracy dla osób oczekujących stabilnego zatrudnienia, a także dla wszystkich, którzy pragną pokonywać kolejne szczeble kariery zawodowej.

W związku z zaplanowanym wzrostem zatrudnienia w sklepie w Grodzisku Wielkopolskim poszukujemy osób na stanowiska: Sprzedawca w dziale WĘDKARSTWO.

 Zakres obowiązków:

  • budowanie pozytywnego wizerunku marki i firmy,

  • motywowanie, rozwój i organizacja pracy podległego zespołu,

  • dbałość o odpowiednią prezentację towaru oraz przestrzeganie procedur firmy,

  • realizacja planowanego poziomu sprzedaży,

  • działanie zgodnie ze standardami firmy,

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,

Nasze oczekiwania:

  • wiedza z zakresu wędkarstwa,

  • mile widziane zainteresowanie zoologią

  • odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,

  • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane zadania,

  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programu Subiekt GT,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu,

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • szkolenia wewnętrzne,

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • rabat pracowniczy na zakupy w naszych sklepach,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest VIKADO Sp. z o.o., ul. Gostyńska 98, 64-000 Kurza Góra. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udziału w aktualnej rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko lub w zależności od udzielonej przez Państwa dobrowolnej zgody, także w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowiska.

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
ID: 819604943