2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Toruń
Dodane 05 kwietnia 2024

sprzedawca w Dziale Lakierów samochodowych

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Arpol Motor Company Sp. z o.o. aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Region: kujawsko-pomorskie

Zakres Obowiązków

  • Sprzedaż materiałów lakierniczych

  • Przyjęcie towaru na magazyn

  • Przygotowanie wysyłek

  • dowóz towaru do klienta w szczególnych przypadkach

Wymagania:

  • Komunikatywność

  • Punktualność

  • Uczciwość

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy Kat. B

  • Chęć rozwoju oraz poszerzania wiedzy w zakresie sprzedaży materiałów lakierniczych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz część zmienną uzależnioną od efektów pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy

Zgodnie z nowym rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arpol Motor Company Sp. z o.o.. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym.

 Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w Arpol Motor Company Sp. z o. o.. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności pod adresem: www.arpol.com.pl

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 902306218