Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 11 września 2024

Zastępca kierownika i sprzedawca w cukierni-Gdynia Karwiny

Lokalizacja

Gdynia, Karwiny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Punkt Cukierni Sowa w CH Leroy Merlin prowadzony pod firmą KAFENA poszukuje dobrze zorganizowaną i uśmiechniętą osobę na stanowisko

  • ZASTĘPCĘ KIEROWNIKA CUKIERNI

Zakres obowiązków:

-realizowanie celów sprzedażowych z wykorzystaniem dostępnej oferty produktowej

-organizacja pracy zespołu, wyznaczanie zadań poszczególnym pracownikom na zmianie

-wdrażanie do pracy nowych pracowników i rozwój ich umiejętności w trakcie zatrudnienia

-nadzór nad sprzedażą i produkcją produktów z karty menu

-zamykanie punktu, rozliczanie dziennej sprzedaży i gotówki, raportowanie.

Oczekiwania:

-doświadczenie w pracy w gastronomii na podobnym stanowisku

-umiejętność zarządzania zespołem

-samodzielność i dobra organizacja pracy

-umiejętność pracy z klientem

-zaangażowanie i chęć uczenia się

  • SPRZEDAWCĘ

-sprzedaż, przygotowywanie napojów i porcjowanie ciast

-pakowanie swoich pyszności i wydawanie zamówień

-zapewnienie sprawnej obsługi,

-udzielanie informacji na temat oferowanych produktów

-dbanie o estetykę ekspozycji w ladach oraz o czystość w cukierni

Oczekujemy:

-staranności i dbałości o standardy

-dobrej organizacji pracy, zaangażowania

-dyspozycyjność i gotowości do pracy I i II zmianowej w weekendy

-orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

-zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-pracę zmianową

-zniżki na pyszne produkty

-szkolenie wdrażające do pracy

-pracę w życzliwej atmosferze.

-możliwość rozwoju zawodowego

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Karwiny
ID: 910276687