2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kielce
Dodane 14 maja 2024

Sprzedawca w cukierni/ piekarni rzemieślniczej

Wynagrodzenie

24 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy osób do sprzedaży i obsługi klienta w naszym sklepie firmowym. Poszukujemy osoby chętnej do pracy lubiącej kontakt z ludźmi.

Praca również w weekendy

Obowiązki :

Obsługa kasy fiskalnej

Utrzymanie czystości

Robienie kawy, lemoniady, herbaty. Sprzedaż oraz pakowanie produktów

Dowóz towaru. Obsługa klientów

Szukamy osób, które :

Posiadają aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne. Posiadają prawo jazdy kategorii B.

Są komunikatywne, zaangażowane i punktualne

Lubią pracę z ludźmi

Stawka:

24 zł na godzinę NETTO

Praca w godzinach 9-20. Praca 2-3 dni w tygodniu.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 866249701