2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Krzeszowice
Dodane 30 kwietnia 2024

Sprzedawca w cukierni, barista

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krzeszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do naszego zespołu w Cukierni Melba!

Poszukujemy Sprzedawcy do naszych lokalizacji w Krzeszowicach i Zabierzowie.

Co oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie

- Dobrą atmosferę w zespole

Doświadczenie w obszarze sprzedaży będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest wymagane. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, pozytywnie nastawioną do pracy z klientem i chcesz rozwijać się w branży cukierniczej, prześlij nam swoje CV już dziś!

Dołącz do naszego zespołu i pomagaj nam dostarczać słodkie doznania naszym klientom!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i serwowanie produktów cukierniczych.

  • Obsługa klientów.

  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy.

  • Przygotowywanie wypieków.

  • Zarządzanie ekspozycją produktów.

  • Praca w różnych godzinach.

  • Budowanie relacji z klientami.

  • Współpraca z zespołem.

  • Praca z różnymi rodzajami kawy.

  • Obsługa kanałów dostawy.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność i punktualność.

  • Pozytywne nastawienie i szacunek do innych.

  • Chęć do nauki i rozwoju.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Posiadanie aktualnych badań sanitarnych.

  • Motywacja do pracy i rozwoju.

  • Elastyczność czasowa i gotowość do pracy w weekendy.

Lokalizacja

Krzeszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Krzeszowice
ID: 910509981