2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Answear.com
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca w Concept Store

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria ponad 600 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do zespołu!

Pracuj w firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi oraz Dobry Pracodawca).

Tworzymy wyjątkowe miejsce na modowej mapie Warszawy! Concept Store marek Answear i PRM w tętniącej życiem przestrzeni Fabryki Norblina. Zupełnie nowe doświadczenia zakupowe, projekty specjalne i wydarzenia. Dołącz do naszego zespołu i bądź współtwórcą tego niekonwencjonalnego projektu.

Store Advisor

Twój zakres obowiązków:

  • Oferowanie naszym klientom wysokiej jakości porad dotyczących stylizacji i trendów

  • Zapewnienie naszym klientom doskonałej obsługi w oparciu o wartości naszej firmy

  • Współpraca ze Stylistą przy tworzeniu stylizacji dla klientów Salonu

  • Nawiązywanie i utrzymanie silnych relacji z klientami

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych

  • Profesjonalna prezentacja stylizacji i akcesoriów naszym klientom

  • Dbanie o estetyczną ekspozycję towaru i wizerunek salonu​

Nasze wymagania:​

  • Doświadczenie w zakresie stylizacji

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży fashion

  • Znajomość najnowszych trendów mody

  • Umiejętność oczarowania naszych klientów magią marki

  • Wysoka kultura osobista

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Gotowość do pracy zmianowej i w weekendy​

Oferujemy:

  • Udział w projekcie o międzynarodowym zasięgu

  • Umowę o pracę

  • Premie i nagrody finansowe

  • Pracowniczy program emerytalny PPE i ubezpieczenia grupowe

  • Opiekę medyczną Luxmed i kartę Multisport

  • Atrakcyjne rabaty na marki odzieżowe z całego świata

  • Możliwość rozwoju ze specjalistami w branży E-commerce

  • Sympatyczny młody zespół

  • Dostęp do platformy językowej i e-learningowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w Aplikuj

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911879506