2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Siemianowice Śląskie
Dodane Dzisiaj o 08:14

Pracownik sklepie odzieżowym

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamicznie rozwijający się butik odzieżowy w Siemianowicach Śląskich poszukuje osoby do pracy w sklepie stacjonarnym - Butik La Vie Siemianowice Śląskie ul. Kapicy 16b

Celem stanowiska są prace magazynowe związane z obsługą klientów i ich zamówień w związku ze sprzedażą w kanale nowoczesnym (transmisje na żywo na Facebooku) oraz obsługa klientów stacjonarnych.

Twoje codziennie zadania to:

  • Przyjęcie i przygotowanie towaru do ekspozycji

  • Prasowanie i metkowanie nowego towaru

  • Kompletowanie zamówień

  • Obsługa klienta w butiku stacjonarnym

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala

  • Przygotowywanie paczek dla klientów (pakowanie, nadawanie)

  • Bieżąca obsługa zapytań ze strony klientów

  • Obsługa zwrotów oraz wymian

  • Rzetelne podejście do klientów

Kogo szukamy:

  • Osoby uczącej się ze statusem studenta - WYMAGANE

  • Osoby dyspozycyjnej na cały etat

  • Osoby komunikatywnej i otwartej na ludzi

  • Osoby lubiącej pracę w grupie

  • Osoby sumiennej, odpowiedzialnej, uczciwej

  • Osoby zaangażowanej w wykonywaną pracę

  • Mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej/sprzedażowej

Dołączając do naszego zespołu zyskujesz:

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Stałe godziny pracy 9:00 - 17:00

  • Stałe wynagrodzenie

  • Nie masz doświadczenia? Spokojnie wszystkiego Cię nauczymy, potrzebujemy tylko Twojej chęci do pracy!

    PROSIMY O PRZESYŁANIE CV WRAZ ZE ZDJĘCIEM PRZEZ PLATFORMĘ OLX LUB POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ!

    CV BEZ ZDJĘCIA NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ!

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 717475836