2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Łódzkie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Łowicz
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca w budce Lodolandia!

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łowicz

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby do pracy sezonowej do budki Lodolandia na sezon 2024 w Łowiczu, ul. Broniewskiego - STOP SHOP Łowicz.

KOGO SZUKAMY:

  • dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi chęci do pracy ,

  • książeczki lub oświadczenia sanitarno-epidemiologicznego,

  • mile widziane doświadczenie w gastronomii(nie jest to jednak warunek),

  • Status studenta/ucznia,

  • Dostępność od połowy maja!,

ZADANIA:

  • przygotowywanie i sprzedaż lodów, deserów lodowych, gofrów, napojów,

  • obsługa klienta w punkcie gastronomicznym dbanie o odpowiednią ekspozycję i wygląd punktu ,

  • bieżące czynności porządkowe związane z działalnością całego punktu ,

CO OFERUJEMY:

  • rzetelne i terminowe wypłaty wynagrodzenia ,

  • miłą atmosferę ,

  • szkolenia wdrażające ,

  • zdobycie doświadczenia ,

  • stabilność zatrudnienia,

Jeżeli to Ty, podeślij nam swoje CV :)

Do zobaczenia i usłyszenia!

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 915187871