2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Lubelskie
  6. Zarządzanie sklepem - Lublin
Dodane 17 kwietnia 2024

Sprzedawca w branży mięsnej Lublin

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Zakład Mięsny Wasąg, znany producent branży mięsnej i wędliniarskiej poszukuje pracownika na stanowisko:

Sprzedawca:

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta,

  • obsługa komputera, terminala płatniczego,

  • przyjmowanie dostaw towarów

  • dbanie o świeżość i estetykę ekspozycji towaru

  • dbanie o czystość na sklepie

Poszukujemy osób:

  • otwartych i komunikatywnych

  • energicznych i samodzielnych

  • lubiących pracę w handlu

  • zaangażowanych i chętnych do pracy w zespole

Wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

  • doświadczenie w branży mile widziane

  • obsługa komputera

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę

• Wynagrodzenie podstawowe plus premie

• Możliwość zdobycia i pogłębienia kwalifikacji

W procesie rekrutacji dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze. Prosimy o umieszczenie w Cv stosownej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 774745173