2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Stoczek Łukowski
Dodane 27 maja 2024

sprzedawca w branży mięsnej

Wynagrodzenie

4 300 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stoczek Łukowski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Zakład Mięsny "Mościbrody" Spółka z o.o., zatrudni pracownika w charakterze sprzedawcy do sklepu firmowego w Stoczku Łukowskim

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna obsługa klienta w sklepie mięsnym

  • Sprzedaż produktów z branży wędliniarskiej

  • Dbanie o ekspozycję towaru

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Prace porządkowe na sklepie

    Nasze wymagania

    • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia

    • Umiejętność pracy w zespole

    • Gotowość do pracy w wybrane weekendy

    Mile widziane

    • Znajomość obsługi kasy fiskalnej

    • Doświadczenie w sprzedaży

o oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w systemie 2-zmianowym,

  • Premie sprzedażowe

  • Pakiet socjalny m.in.: ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Stoczek Łukowski,

Lubelskie

Lubelskie, Stoczek Łukowski
ID: 921186623