2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielsko-Biała
Dodane 27 maja 2024

Sprzedawca w biurze handlowym i w terenie

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

sprzedaż wyrobów medycznych jednorazowego użytku klientom Firmy (m.in. branża medyczna, kosmetyka/fryzjerstwo, branża BHP, przetwórstwo) – praca biurowo-terenowa

wizyty handlowe, pozyskiwanie i realizacja zamówień, obsługa posprzedażowa, sporządzanie ofert i wycen szacunkowych

pozyskiwanie i utrzymywanie nowych klientów, realizacja planów i zadań sprzedażowych

WYMAGANIA:

doświadczenie w pracy z klientem, w tym w charakterze przedstawiciela handlowego (min. 3 lata)

doświadczenie w telemarketingu

pożądane doświadczenie w branży wyrobów medycznych jednorazowego użytku (min. 1 rok)

znajomość przepisów prawnych dotyczących wyrobów medycznych

biegła obsługa systemów informatycznych procesu sprzedaży

praktyczna znajomość języka angielskiego

łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zdolności negocjacyjne

prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

umowę o pracę z motywacyjnym systemem premiowym

narzędzia do pracy stacjonarnej i mobilnej

pracę w Firmie z 30-letnim doświadczeniem w branży i ugruntowaną rynkową pozycją

ubezpieczenie zdrowotne

dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności świadczenia z ZFRON

O FIRMIE:

INTERGOS Sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem wyrobów medycznych j.u., rękawic medycznych, materiałów opatrunkowych, środków dezynfekcyjnych oraz producentem pojemników na odpady medyczne. Do klientów Firmy należą jednostki ochrony zdrowia, gabinety lekarskie, stomatologiczne, weterynaryjne, kosmetyczne, sklepy zaopatrzenia medycznego a także podmioty z branży bhp, przetwórczej, produkcyjnej.

Bogaty asortyment, ciągle poszerzany o nowe, wysokiej jakości wyroby medyczne, spełniające wszystkie normy i wymogi obowiązujące w tym zakresie, pozwala na dotarcie z ofertą wszędzie tam, gdzie leczenie, profilaktyka ochrona zdrowia są nadrzędnymi zasadami działania.

Firma przywiązuje ogromną wagę do profesjonalnego, terminowego i kompleksowego działania w obszarze obsługi klienta.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 921209388