2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Warmińsko-mazurskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Olsztyn
Dodane 11 maja 2024

Sprzedawca w bistro

Wynagrodzenie

4 242 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy osoby do obsługi klienta w barze szybkiej obsługi na Nagórkach.

Obowiązki: obsługa klienta polegająca na nakładaniu i wydawaniu posiłków oraz rozliczaniu płatności, utrzymanie czystości na sali konsumpcyjnej i stanowisku pracy.

Praca na cały etat od poniedziałku do piątku oraz w co druga sobotę

Mile widziane doświadczenie przy sprzedaży, najlepiej w gastronomii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z numerem telefonu.

Na początek umowa zlecenie do 3 miesięcy, docelowo umowa o pracę.

Dodatki: posiłki w pracy, ubezpieczenie PZU (od momentu otrzymania umowy o pracę)

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 917517424