2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Psie Pole
Dodane 17 czerwca 2024

Sprzedawca używanych SAMOCHODÓW Osobowych i Dostawczych ,Handlowiec

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Poszukuje kandydata do pracy na stanowisku "Sprzedawca pojazdów używanych".

Szukam osoby z doświadczeniem, której głównym zadaniem będzie sprzedaż prawie nowych samochodów osobowych i dostawczych .

Wymagania;

Od kandydatów wymagamy:

-doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedawcy

-znajomości branży motoryzacyjnej

-znajomość rynku sprzedaży i skupu aut

-umiejętności sprzedażowych i interpersonalnych;

-Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

-komunikatywność

-wykształcenie minimum średnie

-Umiejętności handlowe i negocjacyjne

-prawo jazdy kat. B--Warunek KONIECZNY

-wysoka kultura osobista

-samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie

-znajomość obsługi komputera

Zakres obowiązków

Obowiązki na stanowisku sprzedawcy:

-efektywna sprzedaż samochodów w tym realizacja celów sprzedażowych

-przyjmowanie i wydawanie pojazdów.

-skup pojazdów w rozliczeniu

-kompleksowa obsługa klientów, prezentacja samochodów, jazdy testowe, finalizacja procesu sprzedaży

-dbanie o ekspozycje wystawionych samochodów

-prowadzenie negocjacji z klientami

-wystawianie ogłoszeń na otomoto.pl , mobile.de i innych portalach motoryzacyjnych

-współpraca z przedstawicielami firm leasingowych

-prace biurowe związane z przygotowaniem dokumentów do sprzedaży i rejestracji

Mile widziane;

-elastyczność

Oferuje;

-stabilne zatrudnienie (umowa o prace)

-atrakcyjny system wynagradzania (podstawa +prowizja od sprzedaży)

-WYSOKIE ZAROBKI ZALEŻNE OD ZAANGAŻOWANIA

PROSZE O WYSYŁANIE CV WRAZ Z KRÓTKIM OPISEM DOTYCHCZASOWEGO DOSWIADCZENIA POPRZEZ APLIKACJĘ

Miejsce pracy Wrocław ( Wojnów ul .Strachocińska)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 831858758