2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tychy
Dodane 16 kwietnia 2024

Sprzedawca truskawek - Tychy/Świerczyniec

Lokalizacja

Tychy

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeZapraszamy seniorów

Szukamy osób do pracy przy sprzedawaniu truskawek na punktach Plantacji truskawek „Owocowe pole” w Tychach.

Praca od maja do czerwca, w godzinach między 8-18 w zależności od miejsca sprzedaży.

Na wybranych punktach:

  • praca od poniedziałku do soboty.

  • praca od piątku do niedzieli.

Obowiązki:

  • Sprzedaż truskawek.

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Chęci do pracy i nauki :)

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy! :)

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu w wiadomości lub telefonicznego (7-2-5 4-0-7 2-9-3).

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 912296028