2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Praga-Południe
Dodane 17 kwietnia 2024

Sprzedawca telefoniczny podstawa plus prowizja

Wynagrodzenie

5 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca dla Sprzedawcy Telefonicznego

Poszukujemy osób pełnych energii i entuzjazmu do pracy na stanowisku Sprzedawcy Telefonicznego.

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, chcesz rozwijać się w dziedzinie sprzedaży i zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów poprzez prowadzenie rozmów telefonicznych

    (posiadamy bazę klientów - nie musisz sam szukać)

  • Prezentowanie naszej oferty produktowej i przekonywanie klientów do korzystania z naszych usług.

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami.

  • Dokładna dokumentacja prowadzonych działań.

Wymagania:

  • Energiczne podejście do pracy i pozytywne nastawienie.

  • Chęć do nauki i rozwoju w dziedzinie sprzedaży.

  • Brak wymaganego doświadczenia - chcemy dać szansę osobom rozpoczynającym swoją karierę!

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista.

  • Dyspozycyjność w godzinach od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00.

  • Mile widziani studenci lub osoby poszukujące pracy na pełny etat.

Oferujemy:

  • Stałą podstawę plus atrakcyjny system prowizyjny.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta.

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

  • Profesjonalne szkolenia w zakresie technik sprzedażowych i obsługi klienta.

  • Możliwość rozwijania swojej kariery w firmie.

Jeśli jesteś gotowy/a do podjęcia wyzwania i rozwijania się w świecie sprzedaży, wyślij swoje CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres e-mail: rekrutacja(małpa)businessemotion.pl lub zadzwoń

Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij swoją drogę w karierze sprzedażowej już dziś!

Zapraszamy do aplikowania wszystkie osoby, które spełniają powyższe wymagania i chcą zaczynać swoją przygodę w świecie sprzedaży!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 910736861