2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Swatch
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzedawca Swatch Westfield Arkadia (pełen etat)

Wynagrodzenie

4 400 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Pozytywna prowokacja i joie de vivre rodem ze Szwajcarii: w momencie powstania w 1983 r., Swatch zatrząsnął branżą zegarmistrzowską. Swatch jest jednym z wiodących producentów zegarków i należy do najbardziej pożądanych marek na świecie, co zawdzięcza niezwykłym projektom i podążaniu z duchem czasu – jest przy tym zawsze wierny sobie. Firma nie przestaje zaskakiwać, zarówno regularnie wypuszczanymi nowymi modelami, jak i kolekcjami specjalnymi. Rewolucyjny sposób, w jaki Swatch myśli i działa, był widoczny od początku: marka szybko zaangażowała się w sporty akcji, takie jak BMX, longboarding czy surfing. Natomiast Swatch Art Peace Hotel w Szanghaju świadczy o zamiłowaniu marki do sztuki, tworząc miejsce spotkań artystów z całego świata.

Do jednego z naszych sklepów Swatch w Warszawie (Westfield Arkadia) poszukujemy osoby na stanowisko Sprzedawcy na cały etat.

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów

  • Aktywny udział w życiu i rozwoju sklepu

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Oferujemy umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • W bogatym pakiecie benefitów znajdziesz m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny

  • Będziesz miał/a możliwość pracować w wesołym, zgranym zespole

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta

  • Pasja, energia, zaangażowanie i entuzjazm w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

Administratorem danych jest The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-674, Marynarska 15 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 904634627