2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 04 kwietnia 2024

Sprzedawca - Suplementy Diety - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Odpowiedzialny, zaangażowany, samodzielny - takich pracowników z radością powitamy w naszym zespole w punkcie sprzedaży suplementów diety we Wrocławiu. Jeśli oprócz tego masz co najmniej podstawową znajomość suplementów diety i treningu - wyślij do nas CV.

Zadania:

- profesjonalna obsługa klientów z zachowaniem standardów firmy,

- przyjmowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych,

- przyjmowanie dostaw i kontrolowanie stanów magazynowych sklepu,

- przygotowywanie dokumentów związanych z funkcjonowaniem sklepu,

- składanie zamówień do magazynu centralnego,

- utrzymywanie w czystości miejsca pracy,

- inwentaryzacja towaru,

- przeprowadzanie akcji promocyjnych zgodnie z zaleceniami kierownika.

Oczekiwania:

- zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej,

- gotowość do pracy w godzinach otwarcia galerii - praca na 2 zmiany + weekendy,

- znajomość suplementów diety,

- podstawowa znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

- książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 851102729