2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Siedlce
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca/Stylista Butik BELLEZZA concept store Siedlce

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BELLEZZA concept store jest eleganckim butikiem mieszczącym się przy ulicy Pułaskiego w Siedlcach. Udostępniamy swoim klientom luksusowe marki odzieżowe. Jako miejsce ciągle rozwijające się poszukujemy entuzjastycznych osób z pasją do mody, które razem z nami chcą zdobywać nowe doświadczenia. Oferujemy możliwość rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji i ekspozycji.

Nasze Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista,

  • Doświadczenie w pracy w butiku lub w sklepie detalicznym branży odzieżowej,

  • Zainteresowanie modą i najnowszymi trendami,

  • Sumienność oraz staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność (praca także w soboty),

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o wizerunek butiku,

  • Prowadzenie mediów społecznościowych,

  • Obsługa klienta zgodna ze standardami firmy,

  • Realizacja określonych celów sprzedażowych,

  • Aktywny udział w rozwoju marki oraz miejsca pracy,

  • Obsługa kasy fiskalnej i systemu kasowego,

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru w butiku,

  • Dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy.

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

CV prosimy składać osobiście w butiku BELLEZZA concept store przy ul. Pułaskiego 11 w Siedlcach lub poprzez stronę OLX.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 881485677