2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdynia
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 06 kwietnia 2024

Sprzedawca stoisko z truskawkami w Galerii Handlowej Gdynia Gdańsk

Wynagrodzenie

4 900 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię osobę do obsługi stoiska-wyspy z truskawkami w pasażu w Galerii Handlowej Gdynia Centrum Riviera lub Gdańsk Galeria Bałtycka.

Praca sezonowa 20 maja -31 lipca.

Wynagrodzenie od 4900zł podstawa+ premia od sprzedaży .

Praca w systemie zmianowym dzień/dzień.

Poszukuję osób uczciwych, komunikatywnych, pracowitych, chętnych do pracy, otwartych, uśmiechniętych, lubiących ludzi

Obowiązki:

obsługa klienta na wysokim poziomie,sprzedaż owoców ekspozycja towaru, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

dbanie o wizerunek i estetykę stoiska

Wymagania:

książeczka sanepid lub gotowość jej wyrobienia

tel.kont. 50********40 lub 50*******05

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 733757540