2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kobylnica
Dodane 10 maja 2024

Sprzedawca Stacji Paliw / Obsługa klienta / Pracownik sklepu / Kasjer

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kobylnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Stacja paliw w Słupsku

Zatrudni pracownika na stanowisko: Pracownik Stacji Paliw (Sprzedawca / Obsługa Klienta / Pracownik sklepu / Kasjer)

System pracy dwuzmianowy / 8 godzinny / od 6:00 do 22:00.

Oferujemy :

  • umowę o pracę na pełen etat w trybie zmianowym

  • pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika

  • pakiet profesjonalnych szkoleń

  • nagrody w konkursach sprzedażowych

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy

Wymagania / Zadania :

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

  • organizacji pracy na stanowisku

  • ukierunkowanie na obsługę Klienta na najwyższym poziomie

  • obsługi systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa

  • aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych

  • pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Poszukujemy osób komunikatywnych i odpowiedzialnych, które lubią pracę z ludźmi i sprzedaż. Aplikację należy składać poprzez portal OLX. Rozpatrzeniu podlegają tylko pisma opatrzone klauzulą RODO. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kobylnica,

Pomorskie

Pomorskie, Kobylnica
ID: 900550659