2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Oliwa
Dodane 06 maja 2024

Sprzedawca stacji paliw bp Olivia

Wynagrodzenie

4 700 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy do nas osoby o wysokiej kulturze osobistej, które chętnie pracują w zespole, lubią pracę z klientem, są uczciwe, zaangażowane w pracę i z łatwością rozwiązują problemy. Są dyspozycyjne i gotowe do pracy w systemie zmianowym.

Obowiązki:

*Obsługa klienta zgodna ze standardami obowiązującymi w BP EUROPA SE oddział w Polsce

*aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych

*dbałość o wizerunek firmy

*prace porządkowe

*przyjmowanie dostaw i rozkładanie towaru zgodne z zasadami merchandizingu

Oferujemy:

*pracę w stabilnej firmie

*atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników sprzedażowych

*elastyczny grafik pracy (dostosowujemy się do potrzeb osób uczących się)

*Naszym pracownikom oferujemy szerokie możliwości rozwoju poprzez udział w licznych szkoleniach, które obejmują: obsługę klienta, zagadnienia związane z produktami sprzedawanymi na stacji, zasady „bezpiecznej stacji” (BHP, pierwsza pomoc)

*możliwość awansu w strukturach firmy zgodnie ze ścieżkami kariery obowiązującymi w BP

*możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub umowę zlecenie

Wszystkie stacje BP są bezpieczne, wygodne i ekologiczne. Oferują one naszym klientom najwyższej jakości paliwa. Przy każdej stacji znajdują się nowoczesne sklepy, których dewizą jest szybkość, jakość i wygoda. Sklepy na stacjach BP to nowoczesna oferta dla klientów, którzy cenią sobie jakość, przyjazną atmosferę i szanują swój czas. Klienci odwiedzają nasze stacje nie tylko przy okazji tankowania, lecz również po to, by wypić kawę, zjeść smaczny posiłek w kawiarenkach Wild Bean Cafe lub dokonać codziennych zakupów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 677125666