2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Darłowo
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Centrum
Dodane 22 maja 2024

Sprzedawca stacja paliw BP Darłowo.

Wynagrodzenie

4 200 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Darłowo, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

bp jest jednym z najszybciej rozwijających się koncernów energetycznych świata, który posiada już ponad 565 stacji benzynowych w Polsce oraz ponad 18 tysięcy stacji na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem sieci, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko SPRZEDAWCA.

Stacja Paliw bp Darłowo, ul. Gen. Józefa Sowińskiego 25, Darłowo

Jeśli lubisz ludzi, jesteś otwarty na nowe doświadczenia, chcesz nauczyć się dobrej organizacji pracy, rozwinąć kompetencje komunikacji, tworzyć super zespół i czuć, że Twoja praca ma sens lub po prostu szukasz trampoliny do przyszłej kariery - zapraszamy Cię do współpracy.

Co oferujemy:

  • OPIS

    Zapraszamy do nas osoby o wysokiej kulturze osobistej, które chętnie pracują w zespole, lubią pracę z klientem, są uczciwe, zaangażowane w pracę i z łatwością rozwiązują problemy. Są dyspozycyjne i gotowe do pracy w systemie zmianowym.

    Obowiązki:

    *Obsługa klienta zgodna ze standardami obowiązującymi w BP EUROPA SE oddział w Polsce

    *aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych

    *dbałość o wizerunek firmy

    *prace porządkowe

    *przyjmowanie dostaw i rozkładanie towaru zgodne z zasadami merchandizingu

    Oferujemy:

    *pracę w stabilnej firmie

    *atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników sprzedażowych

    *elastyczny grafik pracy (dostosowujemy się do potrzeb osób uczących się)

    *Naszym pracownikom oferujemy szerokie możliwości rozwoju poprzez udział w licznych szkoleniach, które obejmują: obsługę klienta, zagadnienia związane z produktami sprzedawanymi na stacji, zasady „bezpiecznej stacji” (BHP, pierwsza pomoc)

    *możliwość awansu w strukturach firmy zgodnie ze ścieżkami kariery obowiązującymi w BP

    *możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub umowę zlecenie

    *preferowane osoby uczące się, możliwość dalszej współpracy po sezonie

    Wszystkie stacje BP są bezpieczne, wygodne i ekologiczne. Oferują one naszym klientom najwyższej jakości paliwa. Przy każdej stacji znajdują się nowoczesne sklepy, których dewizą jest szybkość, jakość i wygoda. Sklepy na stacjach BP to nowoczesna oferta dla klientów, którzy cenią sobie jakość, przyjazną atmosferę i szanują swój czas. Klienci odwiedzają nasze stacje nie tylko przy okazji tankowania, lecz również po to, by wypić kawę, zjeść smaczny posiłek w kawiarenkach Wild Bean Cafe lub dokonać codziennych zakupów.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Darłowo, Centrum
ID: 761529799