2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Błonie
Dodane 13 czerwca 2024

Sprzedawca Stacja Paliw AMIC w Błoniu Praca dla Studentów + Nocki

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Błonie

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

OPIS

Proponujemy pracę dla studentów i nie tylko:): przeważnie PIĄTKI, SOBOTY, NIEDZIELE, ŚWIĘTA

NOCNE ZMIANY od 19 do 07 (przeważnie) oraz dzienne od 7 do 19, od 15 do 22

Elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracownika.

OFERUJEMY:

  • Szkolenie na stanowisku. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw!

  • Czas dostosowany do Twoich potrzeb

  • Możliwość pracy w trybie zmianowym oraz w weekendy.

  • Wynagrodzenie zawsze na czas plus premia za SUBWAY oraz nagrody konkursowe

  • Pracę w dobrej atmosferze

  • Posiłki pracownicze z rabatem 65%

  • Zniżki na paliwo 15 gr. na litrze

ZADANIA:

  • Obsługa klientów stacji paliw

  • Przygotowanie posiłków

  • Informowanie klienta o bieżących promocjach

  • Utrzymywanie porządku i czystości

STAWKA DLA SRUDENTÓW/UCZNIÓW - 27,70 ZŁ BRUTTO=NETTO/GODZINA, od 1 lipca br wyższa stawka.

Stacja paliw AMIC ENERGY ul. SOCHACZEWSKA 64, BŁONIE -WIEŚ

Stacje prowadzone są w systemie operatorskim, czyli formalnym pracodawcą jest Operator zarządzający stacją na podstawie umowy z właścicielem sieci stacji paliw, firmą AMIC Polska.

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 920470916