2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Koszyce Wielkie
Dodane 01 kwietnia 2024

Sprzedawca sprzętu OGRODNICZEGO oraz części zamiennych (kosiarki itp)

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszyce Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Hortus działa w branży ogrodniczej, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

SPRZEDAWCA SPRZĘTU OGRODNICZEGO (KOSIARKI, WYKASZARKI, TRAKTORKI) ORAZ CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

UWAGA! SZUKAMY TYLKO OSÓB Z DOŚWIADCZENIEM W SPRZEDAŻY SPRZĘTU OGRODNICZEGO I CZĘŚCI ZAMIENNYCH, GOTOWYCH OD RAZU DO PRACY!

Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Sprzedaż sprzętu ogrodniczego oraz części, stacjonarnie i przez internet

  • Kompletowanie zamówień

  • Przygotowanie paczek do wysyłki

  • Przyjmowanie dostaw i rozkładanie sprzętu

  • Dbałość o porządek w sklepie oraz utrzymywanie porządku przy wykonywanej pracy

  • Transport sprzętu do klienta

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu ogrodniczego (kosiarki, kosy piły, glebogryzarki)

  • Komunikatywność

  • Dobra sprawność fizyczna

  • Umiejętność organizacji pracy, samodzielność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dokładność, skrupulatność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę po okresie próbnym (praca na pełen etat)

  • Możliwość dodatkowej pracy w sobotę

  • Znormalizowany czas pracy

  • Pracę w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

W razie dodatkowych pytań prosimy o mail lub kontakt z numerem: 724;803;165

Praca w Tarnowie przy ul. Dobrzańskiego 14.

Lokalizacja

Koszyce Wielkie,

Małopolskie

Małopolskie, Koszyce Wielkie
ID: 908786265