2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Matarnia
Dodane Dzisiaj o 16:58

Sprzedawca/Sprzedawczyni, IKEA, Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Matarnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Sprzedawca/Sprzedawczyni (1/2, 3/4 lub cały etat), IKEA Retail, Gdańsk

Szybko rozpoznajesz i rozumiesz potrzeby innych? W takim razie potrzebujemy właśnie Ciebie! Do naszego zespołu Sprzedaży (rożne działy: Dział Projektowania Mebli Kuchennych, Dział Akcesoria Kuchenne, Dział Jadalnie, Dział Łazienki, Dział Tekstylia i Dekoracje) szukamy ludzi, którzy z łatwością nawiązują kontakt klientami, chętnie uczą się nowych rzeczy i chcą pracować w miejscu, które pozwoli im się rozwijać. Tutaj, w sklepie w Gdańsku, masz szansę to robić!

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:

·        doradzanie klientom w wyborze odpowiednich mebli i wyposażenia,

·        pomoc w projektowaniu przestrzeni i zabudowy systemowej w planerach IKEA przy pomocy zdalnych narzędzi do komunikacji z klientem,

·        dbanie o zadowolenie klientów podczas zakupów,

·        uzupełnianie i układanie towaru na półkach,

·        odpowiadanie za komercyjny wygląd działu,

·        praca w trybie zmianowym (zmiany poranne  od 6.00),

·        praca w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe

·        praca na cały etat lub 3/4 lub 1/2 etatu.

O TOBIE:

·        interesujesz się branżą meblarską i aranżacją wnętrz,

·        lubisz pracę z klientami i potrafisz skupić się na ich potrzebach,

·        dobrze czujesz się w pracy w zespole,

·        potrafisz dobrze organizować swoją pracę,

·        znasz język polski na poziomie średniozaawansowanym,

·        masz gotowość do pracy fizycznej,

·        masz gotowość do pracy zmianowej (zmiany poranne od 6.00),

·        masz gotowość do pracy w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe,

·        masz gotowość do pracy na cały etat lub 3/4 lub 1/2 etatu.

W IKEA MAMY DLA CIEBIE:

·        umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego,

·        restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 7 złotych,

·        15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

·        rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

·        kartę Multisport,

·        dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,

·        punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,

·        darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,

·        kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,

·        dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,

·        premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

·        prywatny plan emerytalny (PPE),

·        ubezpieczenie na życie (NNW),

·        kredyt 0% na zakupy w IKEA,

·        Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje)

·        grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy  mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!

Czujesz, że to praca dla Ciebie?

Zajrzyj do sekcji Najczęstsze pytania, sprawdź więcej szczegółów o rekrutacji i aplikuj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Matarnia
ID: 906476917