2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 16 kwietnia 2024

Sprzedawca / Sprzedawczyni

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa gości perfumerii

  • Pomoc w doborze odpowiednich perfum

  • Utrzymywanie porządku w perfumerii

  • Przyjmowanie dostaw

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Pomoc przy realizacji zamówień ze sklepu internetowego

Nasze wymagania

  • Komunikatywność

  • Wysoka kultura osobista

  • Gotowość do pracy w weekend

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju osobistego

To oferujemy

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • Regularne szkolenia

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Elastyczny grafik

  • Możliwość awansu i rozwoju osobistego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

O nas

Perfumeria Mood Scent Bar powstała w 2013 roku w Warszawie, przy ulicy Tamka. W następnych latach pod jej szyldem powstało pięć kolejnych sklepów: w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i we Wrocławiu. Obecnie Mood Scent Bar jest największą siecią niszowych perfum w Polsce.

W Mood Scent Barze zajmujemy się zapachem i wszystkim wokół niego. Szukanie odpowiednich perfum to przecież nie tylko wąchanie. To odnajdywanie relacji pomiędzy nami, naszą osobowością i odpowiednią kompozycją składników. Bez posługiwania się stereotypami dotyczącymi wieku, zawodu, płci. Nasz zapach musi współbrzmieć z tym, jak się poruszamy. I tym, jak chcielibyśmy poruszać innych.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 899491660