2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 12 kwietnia 2024

Sprzedawca spodni na targu od 4500 do 5500 zł na rękę! FB-STREFAJEANSU

Wynagrodzenie

6 117 - 7 584 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy energicznego i kreatywnego sprzedawcy na stanowisko sprzedawcy spodni jeansowych na targu przy ul. Ruskiej .

Od kandydata oczekujemy:

- CHĘCI DO PRACY !

- Umiejętności doradzania klientom i budowania długotrwałych relacji

- Umiejętności pracy w zespole i komunikacyjnych ( 8-osobowy zespół)

- Motywacji do osiągania celów sprzedażowych ( prowizja, premia od sprzedaży )

Twoje obowiązki będą obejmować:

- Pomoc klientom w doborze idealnych spodni jeansowych

- Aktywne doradzanie i proponowanie różnych modeli

- Obsługę kasy fiskalnej i terminala płatniczego

- Utrzymywanie sklepu w czystości i porządku

Krótki opis pracy:

-praca od poniedziałku do piątku 8.00 do 16.30 ( w okresie zimowym do 15.45) soboty od 8.00 do 14.30

-wymagamy dyspozycyjności 6 dni w tygodniu,

-tygodniowa premia od sprzedaży i frekwencji

-realne zarobki od 4500 do 5500 zł na rękę

-sklep na świeżym powietrzu ( sklep wykonany z kontenerów, przystosowany do sprzedaży, brak rozkładania i składania towaru, kamery, alarm)

-umowa o pracę ! pełny etat!

-premie świąteczne

Zapewniamy stałe wynagrodzenie oraz przyjazną atmosferę pracy. Jeśli jesteś gotowy do wsparcia naszego zespołu w osiąganiu sukcesów, wyślij swoje CV po przez OLX. Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 869456181