2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Stargard
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzedawca sklepy mięsne Stargard - Agrofirma Witkowo

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy osób na stanowisko: Sprzedawca

Miejsce pracy: Stargard

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie

- umowę o pracę na czas nieokreślony

-atrakcyjne wynagrodzenie

  • okres próbny (umowa zlecenie) - 27,70 zł brutto/h

  • na umowie na czas nieokreślony - (ok. 4000-4500 zł netto w zależności od lokalizacji)

- premia kwartalna (w wysokości 1260 zł netto) i inne dodatki płacowe

- możliwość przynależności do kasy pożyczkowej

- ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny

Wymagamy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- aktualną książeczkę zdrowia

Zakres obowiązków:

- obsługa klienta

- zamawianie oraz przyjmowanie towaru

- układanie lady mięsnej

- dbanie o czystość stoiska oraz zachowanie standardów firmy

- praca na zmiany (elastyczny grafik)

Wyślij CV na adres e-mail.

Więcej informacji pod telefonem podanym w ogłoszeniu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i przesłanie CV z zamieszczoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.; Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 623103722